Konkurencyjne forum FW, właśnie napisało na FB, ze Meresinski... podrobił gwarancje bankowe, które przedstawił TF. Nie wiem skąd to wzięli, ale grubo jednym słowem. Oczywiście pytanie skąd takie info tez maja.
Cytat:
|
Niektórzy z przedstawicieli firm, których nazwy udało nam się ustalić, mają wątpliwości, czy teraz nawiązywać współpracę z Wisłą, a inni – co już poważnie niepokoi – są zdziwieni, dlaczego ich spółki są łączone z osobą nowego właściciela „Białej Gwiazdy”. – Nie podpisywałem żadnego listu intencyjnego. Zresztą nawet nie mógłbym tego zrobić, bo takie prawo w naszej spółce przysługuje tylko prezesowi i wiceprezesowi – powiedział nam dyrektor marketingu jednego ze sponsorów piłkarskiej reprezentacji Polski, prosząc o nieujawnianie nazwiska, dopóki nie będzie tego wymagało dobro sprawy.
|
Czytaj więcej:
http://www.gazetakrakowska.pl/sport/...skim,10530704/
No panowie... Mamy chyba do czynienia z jednym z najwiekszych oszustw w historii polskiej piłki klubowej..