mitmichael napisał(a):

|
Nawet konferencji jeszcze nie było, moze bys tak poczekał a potem zaczał narzekac? a nie słuchasz to co sobie Knur i inni wymyslaja (tak jak z tymi 4mln). I niby gdzie ja napisałem, ze to jest warszawski spisek? napisałem tylko, ze Stanowski szukał sensacji a teraz jak sie okazało, ze sensacji nie ma to go "szlag trafi".
|
na konferencje chetnie bym poczekal ale raz juz ja przelozyli/odwolali... a po za tym nie spodziewam sie uslyszec wiecej niz przeczytalem w wywiadzie gdzie JM nie przedstawia zadnych konkretow i wszystko zwala na bledy mlodosci...
PS.
ty naprawde myslisz ze Stanowski po nocach nie spi z powodu Wisly i szlag go trafia kiedy Meresinski kompromituje sie (i Wisle) tylko odrobine?