Wyświetl pojedynczy post
Paweł
Senior Member
 
Od: 10.2007
Skąd: Rzeczpospolita Krakowska

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#3228
Stary 18.08.2016, 16:20
mitmichael napisał(a):Wyświetl post
Nawet konferencji jeszcze nie było, moze bys tak poczekał a potem zaczał narzekac? a nie słuchasz to co sobie Knur i inni wymyslaja (tak jak z tymi 4mln). I niby gdzie ja napisałem, ze to jest warszawski spisek? napisałem tylko, ze Stanowski szukał sensacji a teraz jak sie okazało, ze sensacji nie ma to go "szlag trafi".
Przecież to, co pisał Stanowski póki co się niestety sprawdza. Napisał, że Komisja ds. Licencji zażądała od Wisły dokumentacji. Wisła złożyła dokumentację, która miała okazać się, nazwijmy to słaba. Wezwali więc Wisłę do złożenia wyjaśnień, co też jak wiadomo dzisiaj nastąpiło. Wszystko się zgadza.

I bądźmy poważni, Stanowski zna ludzi i z PZPN i z Komisji ds. Licencji, więc ma te informacje z pierwszej ręki.