suikoden napisał(a):

|
Co do dziennikarzy oni często lubią pisać źle o Wiśle no ale wiadomo sami dajemy konkretne tematy do plotek
|
Ale tak samo źle piszą o Legii, Górniku, Lechii czy jakimkolwiek innym zespole, kiedy jest ku temu powód! Tak samo źle pisali o Polonii, kiedy Wojciechowski robił szopki, tak samo źle pisali o Legii, kiedy ktoś źle policzył kartki, tak samo źle piszą o Wiśle, bo jak inaczej mają pisać, skoro dzieje się źle? Przewietrzcie trochę głowy, bo naprawdę nie ma czegoś takiego jak warszawska grupa spiskowa przeciwko Wiśle. Na Boga, ludzie.