Wyświetl pojedynczy post
qbbba
Senior Member
 
 
Od: 09.2003

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#3178
Stary 18.08.2016, 14:15
suikoden napisał(a):Wyświetl post
Co do dziennikarzy oni często lubią pisać źle o Wiśle no ale wiadomo sami dajemy konkretne tematy do plotek
Ale tak samo źle piszą o Legii, Górniku, Lechii czy jakimkolwiek innym zespole, kiedy jest ku temu powód! Tak samo źle pisali o Polonii, kiedy Wojciechowski robił szopki, tak samo źle pisali o Legii, kiedy ktoś źle policzył kartki, tak samo źle piszą o Wiśle, bo jak inaczej mają pisać, skoro dzieje się źle? Przewietrzcie trochę głowy, bo naprawdę nie ma czegoś takiego jak warszawska grupa spiskowa przeciwko Wiśle. Na Boga, ludzie.
czy wygrywasz czy nie, zawsze ja kocham Cie