silver03 napisał(a):

Zaraz, zaraz, miało być 5 transferów w tym Stilić, a teraz wyskakują z brakiem czasu? W dodatku info było puszczone na oficjalnej! Czyżby Pan Meresiński był niesłowny i coś kręcił?
Jestem zbulwersowany.
|
Zbulwersowany?

przecież to było oczywiste od początku że typ tu nie przyjechał być dobrym wujkiem. tylko drenować klub z pieniędzy.