Wyświetl pojedynczy post
WislaFan123
Senior Member
 
Od: 08.2003
Skąd: KRK

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#3110
Stary 17.08.2016, 23:19
sedonh napisał(a):Wyświetl post
Mamy tak tragiczną prasę, że chyba żaden klub w Polsce nie był tak jechany w mediach i to wszystko przez przestępce z wykształceniem gimnazjalnym obecnego właściciela 13 krotnego Mistrza Polski, 110 letniego klubu Wisły Kraków....poprostu tragedia.... ruszmy się ludzie pod R22 pokażmy że nie pozwolimy na bezczeszczenie naszego klubu!
Fatalną prase to my od jakiś 3 lat mamy co związane jest z kolejnymi zwolnieniami w biurze prasowym, w styczniu z 2 osobami sie pozegnano ktore mocno pomagaly, a w kwietniu zwolniono jedynego fotografa i w pewnym sensie jednym pracownikiem biura prasowego jest rzecznik, któremu absolutnie nie mozna odmowic woli i checi, ale poprostu brakuje mu doswiadczenia, i jeszcze z 3 innych ludzi do pomocy. Biuro Prasowe na standardy ekstraklasy, powinno liczyc rzecznika, managera ds komunikacji medialnej, 2 redaktorow (strona/social media), fotgrafa i kogos od video. To jest takie miniumum co pozwoli tworzyc dobry content, a jednoczesnie utrzymywac dobre relacje z dziennikarzami...