sedonh napisał(a):

|
Mamy tak tragiczną prasę, że chyba żaden klub w Polsce nie był tak jechany w mediach i to wszystko przez przestępce z wykształceniem gimnazjalnym obecnego właściciela 13 krotnego Mistrza Polski, 110 letniego klubu Wisły Kraków....poprostu tragedia.... ruszmy się ludzie pod R22 pokażmy że nie pozwolimy na bezczeszczenie naszego klubu!
|
Fatalną prase to my od jakiś 3 lat mamy co związane jest z kolejnymi zwolnieniami w biurze prasowym, w styczniu z 2 osobami sie pozegnano ktore mocno pomagaly, a w kwietniu zwolniono jedynego fotografa i w pewnym sensie jednym pracownikiem biura prasowego jest rzecznik, któremu absolutnie nie mozna odmowic woli i checi, ale poprostu brakuje mu doswiadczenia, i jeszcze z 3 innych ludzi do pomocy. Biuro Prasowe na standardy ekstraklasy, powinno liczyc rzecznika, managera ds komunikacji medialnej, 2 redaktorow (strona/social media), fotgrafa i kogos od video. To jest takie miniumum co pozwoli tworzyc dobry content, a jednoczesnie utrzymywac dobre relacje z dziennikarzami...