Wyświetl pojedynczy post
Lukasz
Senior Member
 
 
Od: 08.2010

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#11
Stary 17.08.2016, 12:05
suikoden napisał(a):Wyświetl post
Lukasz każdy w życiu błędy popełnia a narazie trudno ocenić pana JM po dwóch tygodniach.
Ja czekam do 31 sierpnia z tego co wiem do
Prezesem ma zostać Citko
WICE WŁOCH
DYRCIEM SPORTOWYM HAJTO

ale to na razie ploty jakj większość rzeczy
Ok. Zobaczymy jak to wyjdzie. Sam jestem ciekaw czy do tego zestawu który zaproponowałeś, wstarczy dorzucić Kapkę, kolegów z SKWK i kadra zarządzająca zamknięta.

suikoden napisał(a):Wyświetl post
Niektórzy myślą że zarząd buduje się przed przejęciem firmy to są śmieszni zarząd buduje się już po przejęciu ludzie wy widzę wszystko chcieli byście od dupy strony
Na pewno masz rację, ale skoro tydzien temu chcieli zorganizować konferencję to chyba wtedy zarząd był kompletny. Co więcej, w poniższym cytacie zadnego konkretnego deadline nie widać, tylko grę na czas. Więc plan jaki był przewidziany przy zakupie klubu nie został zmieniony - on się posypał całkowicie.

Cytat:
Za maksymalnie tydzień zorganizujemy konferencję prasową z prawdziwego zdarzenia.
JM:"Życie jest jak rower - nie kręcisz nie jedziesz" TF: "Dziś Wisła Kraków ma zapewnione optymalne warunki prowadzenia działalności sportowej."
"... jakieś dziwne wizje zagłady (..) Nie wiem czym to jest spowodowane, nie wnikam w to, ale trochę mnie to niepokoi"
TS: Zajmujemy się sportem, nie sprawiedliwością, ani praworządnością.(..) Towarzystwo Sportowe „Wisła” Kraków informuje, iż od godziny 16.00 nie jest już właścicielem piłkarskiej spółki Wisła Kraków SA