Wyświetl pojedynczy post
Marcinkrakwoj
Socios Wisła Kraków
 
Od: 11.2007

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#2920
Stary 17.08.2016, 12:03
suikoden napisał(a):Wyświetl post
sedonh a co zrobisz kolejny bunt w kogo on uderzy znowu w Wisłę
JAKI BUNT? MANIFESTACJA TO BUNT?!

Czy my chcemy jakkolwiek klub uderzyć po kieszeni? Nie pójść na mecz? Nie kupować akcesoriów (w sumie to szału i tak tam nie ma).