Wyświetl pojedynczy post
wolfu
Senior Member
 
 
Od: 09.2014

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#77
Stary 16.08.2016, 14:57
Davss875 napisał(a):Wyświetl post
Podaj swój skład!
Wolę Ondraska, który będąc w słabej formie wciąż jest lepszy niż Drzazga. To jeszcze nie jego moment. A dokładając pod Drzazgę Brleka, to możemy strzelać bramki, ale z Gwardią Koszalin. Mój skład to moja kwestia, ale wystawiając swój (z ofensywnym trio Bartosz-Brlek-Drzazga), chyba nie spodziewałeś się lawin pochwał i poklepania po plecach. Możemy tak popróbować, ale jak spadniemy do 1 ligi. Teraz jeszcze trzeba walczyć bardziej doświadczonymi zawodnikami - Zachara, Ondrasek, Brożek. Mimo, że są jacy są.
Odpowiedz cytując