Na to się patrzeć nie dało, bo aż zęby bolały!!!
Nie mamy piłkarzy tylko drewna!!!
Nie wiem co robią jeszcze w klubie takie tuzy jak: Boguski, Popovic, Mójta, Cywka, Uryga, Ondrasek i inne patałachy!!! Tak patałachy tak trzeba ich nazywać!!!! To nie są piłkarze tylko kopacze!!!!
Co wyście k....wy uczynili z tą drużyną


Drżała przed nami Europa!!!
Dzisiaj śmieje się z nas pierwsza liga!!!!
Co wyście k...wy uczynili z tym klubem




Zmierzamy prosto do 1 ligi, a pozniej 4!!!!!!!!!
K...wa płakać się chce!!!
Żal mi Głowy, który był kiedyś w świetnym klubie, a dzisiaj musi się taplać w takim gównie!!!!!!!!!
Co wyście k...wy uczynili z naszym klubem




Plujecie nam w twarz w biały dzień!!!
Dość tego. Roz.....my to w pi....u!!!
Dokończmy sezon juniorami i zacznijmy od 4 ligi!!!
Bez Mereśinskich, Cupiałów i innych!!!
Bez Boguskich, Brożków, Ondrasków itd
Grajmy ludzmi, którzy chca cos osiągnać w życiu, a nie tylko wziaść kase i dobra jest!!!!!