nesta napisał(a):

Psy szczekają karawana jedzie dalej..
Rzecznik właśnie poinformował, że złożone zostaly wymagane przez PZPN dokumenty. I ze była to formalność.
Co oczywiste, że była. Tyle, że w obecnym klimacie wielu kibiców i dziennikarz nawet z formalności zrobi aferę, ze stracimy licencje.
|
Wyobrażasz sobie, że Juszczyk przyznaje, że "byliśmy przerażeni, nie wiem jakim cudem się udało, paru rzeczy brakuje ale oby się nie kapnęli. Modlimy się." ?
Przecież JM to jego szef. On mu płaci. A po drugie, nie jest idiotą, żeby robić we własne gniazdo.