Mnie nie chce sie wierzyc ze TF przelewa 4 mln do klubu, ale majac go jeszcze w rekach nie realizuje przelewow do pilkarzy, pracownikow.
Przeciez to bylyby himalaje frajerstwa, przy ktorych niesprawdzenie karalnosci JM mozna uznac za drobne przeoczenie.
czaro napisał(a):

|
Może nie było żadnego innego chętnego, a te mityczne "inne podmioty, z którymi prowadzono negocjacje" to był TS, do którego wysłano zapytanie jeszcze wiosną, czy chce przejąć ten interes.
|
Mityczni to byli "dwaj kontrahenci" (parafraza z Kozioła). No to byli: Citko i Meresinski
