Wyświetl pojedynczy post
rav
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 11.2002
Skąd: Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#2342
Stary 12.08.2016, 18:16
Mnie nie chce sie wierzyc ze TF przelewa 4 mln do klubu, ale majac go jeszcze w rekach nie realizuje przelewow do pilkarzy, pracownikow.

Przeciez to bylyby himalaje frajerstwa, przy ktorych niesprawdzenie karalnosci JM mozna uznac za drobne przeoczenie.

czaro napisał(a):Wyświetl post
Może nie było żadnego innego chętnego, a te mityczne "inne podmioty, z którymi prowadzono negocjacje" to był TS, do którego wysłano zapytanie jeszcze wiosną, czy chce przejąć ten interes.
Mityczni to byli "dwaj kontrahenci" (parafraza z Kozioła). No to byli: Citko i Meresinski
Ostatnio edytowane przez rav : 12.08.2016 o godz. 18:19.