Wyświetl pojedynczy post
Gin
Socios Wisła Kraków
 
Od: 11.2002
Skąd: Hrabstwo Bieżanów Nowy

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#2105
Stary 11.08.2016, 22:00
serek.c2 napisał(a):Wyświetl post
A skąd Boniek może wiedzieć takie rzeczy, jak jeszcze dokumentów mu nie dostarczono? Poza tym - klub chyba już otrzymał licencję na obecny sezon?
Otrzymał ale to było za czasów Tf , teraz jest zmiana właściciela i trzeba przestawić dokumenty ze ma się pokrycie na funkcjonowanie klubu i spłatę długów, JM ich nie przedstawił