serek.c2 napisał(a):

|
A skąd Boniek może wiedzieć takie rzeczy, jak jeszcze dokumentów mu nie dostarczono? Poza tym - klub chyba już otrzymał licencję na obecny sezon?
|
Otrzymał ale to było za czasów Tf , teraz jest zmiana właściciela i trzeba przestawić dokumenty ze ma się pokrycie na funkcjonowanie klubu i spłatę długów, JM ich nie przedstawił