Wyświetl pojedynczy post
Baryl
Member
 
 
Od: 06.2003
Skąd: Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#1727
Stary 10.08.2016, 11:49
PSYCHOLTSW napisał(a):Wyświetl post
co wiesz o Meresińskim? to co przeczytałeś, pewnie nic więcej także gratuluję.
Pogratuluj Jakubowi M. bo podobno miał być marketing i PR z prawdziwego zdarzenia.


Wszyscy sympatyzujemy/lubimy/przyzwyczailiśmy się do Wisły (niepotrzebne skreślić) i kierując się dobrem klubu trzeba spojrzeć prawdzie w oczy: te dwa-trzy tygodnie to hańba dla tego klubu. Wizerunkowa porażka.

Właściciele olali nas ciepłym moczem, gówno mnie obchodzi co tam wie kilku "kumatych". Wisła to nie kilka osób tylko przynajmniej te kilkanaście tysięcy stałej ekipy na stadionie, to pokolenia dziesiątek czy setek tysięcy ludzi których już z nami nie ma- ludzi wielkich jak i szarego bezimiennego tłumu, to nasze dzieci które powinny mieć możliwość oglądania sukcesów o jakich nam się nawet nie śniło. W imieniu ich wszystkich powinniśmy dać kolesiowi jeszcze pare tygodni a potem jeśli tak dalej będzie to go wywieźć na furmance do Balic, wybrać najdalszy lot i opłacić bilet w jedną stronę.

No ale lepiej wymyślać jakieś warszawskie medialne spiski i rozsiewać paranoje niż konkretnie rozmawiać o transparentności i rzetelności?
It's nothing four sticks of dynamite and a match can't fix