Wyświetl pojedynczy post
wolfy
Senior Member
 
Od: 01.2005
Skąd: Z Krainy Deszczowców...

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#87
Stary 09.08.2016, 11:50
whitestar1990 napisał(a):Wyświetl post
Grupa pierwsza powinna wciągać całą ligę swoim doświadczeniem.
Jasne, tylko to nie są szachy a sport wyczynowy. Nie ta szybkość i wytrzymałość już niestety. Serio muszę to tłumaczyć?

Blaszczu16 napisał(a):Wyświetl post
Brakuje rozgrywającego. Nie wierzę, że przez lato zapomnieli jak się jedzie z frajerami tak jak na wiosnę za WWWDoWczyka?
Ty w ogóle oglądałeś jakieś mecze Wisły? Z kim my niby tak jechaliśmy za Wdowczyka? Z Koroną Kielce (ironia)?
Mieliśmy kilka udanych meczy ale widzę zaczyna się już mitologizowanie. Z silnym Zagłębiem już nie było tak wesoło, nie?
Ostatnio edytowane przez wolfy : 09.08.2016 o godz. 11:52.
Już za cztery lata,
Już za cztery lata,
Może będzie Ekstraklasa!