Wyświetl pojedynczy post
Bene Nati
Senior Member
 
 
Od: 01.2015
Skąd: Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#155
Stary 09.08.2016, 09:36
19sebawro06 napisał(a):Wyświetl post
chyba jednak branco na końcu tej wyliczanki ten to był dopiero drewniany
Ogryzek napisał(a):Wyświetl post
Z całym szacunkiem ale naginasz fakty. Z jednym mogę się zgodzić - Baszczu najlepszy, natomiast Branco to dno dna i był zdecydowanie najsłabszy. Burliga wg mnie też lepszy od Cikosa.
.


Źle mnie zrozumieliście. Kolejność jest chronologiczna - nie sportowa.
Odpowiedz cytując