19sebawro06 napisał(a):

chyba jednak branco na końcu tej wyliczanki ten to był dopiero drewniany
|
Ogryzek napisał(a):

Z całym szacunkiem ale naginasz fakty. Z jednym mogę się zgodzić - Baszczu najlepszy, natomiast Branco to dno dna i był zdecydowanie najsłabszy. Burliga wg mnie też lepszy od Cikosa.
.
|
Źle mnie zrozumieliście. Kolejność jest chronologiczna - nie sportowa.