Wyświetl pojedynczy post
Pulpet
Senior Member
 
Od: 03.2003

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#11413
Stary 07.08.2016, 09:26
W galerii Bonarka widziałem na zakupach Sarkiego. Oczywiście nie chodzi mi o sensację, że widziałem Sarkiego tylko taka w sumie ciekawostka, chłop bez kontraktu już ponad miesiąc i siedzi tutaj zamiast podbijać świat?
Chyba kiepskiego menago ma.
Odpowiedz cytując