Wyświetl pojedynczy post
fazior
Member
 
Od: 11.2010

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#1076
Stary 06.08.2016, 13:19
wolfu napisał(a):Wyświetl post
Takimi wpisami na Twitterze, Pan Meresiński niestety sam kopie swój dołek. Zamiast wyjść z klasą, udowodnić swoją niewinność (jeśli faktycznie jest niewinny), to rzuca się w odwecie na Bońka, który generalnie w piłkarskim świecie jest osobą szanowaną i lubianą. Nawet, jeśli Boniek ma coś za uszami (a kto nie ma?), to całkowicie zakrywa to swoją świetną pracą dla PZPNu i atmosfery, jaką wprowadził w reprezentacji. Tak się niestety nie robi, w tej małej wojence stoję po stronie Zibiego, a Meresińskiemu życzę, aby wyszedł z tego cało (bez kajdanek na łapach i krat przed oczami) i pozamykał wszystkim niedowiarkom gęby.
Co takiego osiagnal boniek w PZPN-ie poza tym ze repera awansowala na ME i wyszla z grupy, choć to akorat nie jego zasługa, a bardziej piłkarzy i trenerow. Czy zrobil porzadek z sędziami ? Czy zrobil porzadek z leśnymi dziadkami ? Pozatym nie zapominaj, ze najlepszy przyjaciel bonka jest tez uwikłany w przekręty w UEAFA, a kto wie czy z czasem się nie dowiemy, ze i boniek miał jakiś udział w tych przekrętach. Jakos to bonkowi nie przeszkadza i broni swego przyjaciela. Co do nowego wlasciela to jest dlatego tyle szumu, bo pojawil się z nikad, ma jakies niejasne karty w przeszlosci ( a kto ich niema ) i ogolnie nic na razie nie wiadomo, jakma wygladac zarzadzanie klubem, skad kasa itd. Mysle ze najbardziej to warszawka z bonkiem na czele ma bol dupy dlatego ze nikt ze środowiska nie przejal wisly, a nie o to ze ma jakies niejasne karty z przeszlosci. Tak dla przypomnienia to koralik z 7 ma zakaz wykonywania zawodu prawnika i jakos to nie przeszkadzalo nikomu jak gość z 3 letnim wyrokiem zakazu wykonywania zawodu i majacy jakas kancelarie przejmuej 7. Na razie musimy i tak czekac bo nic więcej w tym momecie nie możemy zrobić, ale czy nie uspokoilo was oświadczenie SKWK ;-) ? Przeciez jak trzeba było bojkotować, to spora czesc kibicow posluchala SKWK, wiec może i teraz ich posłuchacie.