radek2323 napisał(a):

Boniek zaczął
|
Boniek może nie ma habilitacji z ekonomii, ale chłopski rozum ma. Napisał to, co każdy zdrowo myślący człowiek myśli, czyli, że jest podejrzliwy. A nasz patron i mecenas odpowiedział grubo i dosłownie.
silver03 napisał(a):

|
Teraz to robi mi się autentycznie wstyd.
|
Ani Boniek nie jest taki biały, ani JM nie jest taki czarny. Nie przejmuj się. Wstydzić i być dumnym powinieneś być tylko w stosunku do swoich czynów, pozdrawiam.