Wyświetl pojedynczy post
czaro
Senior Member
 
 
Od: 11.2004

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#1045
Stary 06.08.2016, 10:53
radek2323 napisał(a):Wyświetl post
Boniek zaczął
Boniek może nie ma habilitacji z ekonomii, ale chłopski rozum ma. Napisał to, co każdy zdrowo myślący człowiek myśli, czyli, że jest podejrzliwy. A nasz patron i mecenas odpowiedział grubo i dosłownie.

silver03 napisał(a):Wyświetl post
Teraz to robi mi się autentycznie wstyd.
Ani Boniek nie jest taki biały, ani JM nie jest taki czarny. Nie przejmuj się. Wstydzić i być dumnym powinieneś być tylko w stosunku do swoich czynów, pozdrawiam.
Konta "czaro" na innych portalach (w tym tt) nie są moje. Nie odpowiadam za publikowane tam treści.