Wyświetl pojedynczy post
simo23
Member
 
 
Od: 02.2009

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#37
Stary 05.08.2016, 09:06
tommiyacht napisał(a):Wyświetl post
A tak na powaznie. Serio uwazacie ze wygramy ? Czy to jakis zbioriowy trolling jest ?
Nie, nie wygramy bo w Cracovii graja sami bogowie futbolu, a porównywać poziom Wisły do nich, to jak porównywać Kalwarianke do Realu
Skończcie .......ic
Odpowiedz cytując