tommiyacht napisał(a):

|
A tak na powaznie. Serio uwazacie ze wygramy ? Czy to jakis zbioriowy trolling jest ?
|
Nie, nie wygramy bo w Cracovii graja sami bogowie futbolu, a porównywać poziom Wisły do nich, to jak porównywać Kalwarianke do Realu
Skończcie .......ic