Wyświetl pojedynczy post
Davss875
Senior Member
 
Od: 07.2009
Skąd: UK

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#30
Stary 04.08.2016, 11:17
Wygramy z...urwami i tyle. Jesteśmy lepsi. Oni przegrali ze Skendiją Tetowo!!!! My jesteśmy Wisła Kraków i mamy obowiązek z nimi wygrać!!!
Strzelić szybko 2 bramki i padną jak muchy
Odpowiedz cytując