Wyświetl pojedynczy post
filemon
Senior Member
 
 
Od: 08.2010

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#75146
Stary 01.08.2016, 11:43
krzaq12 napisał(a):Wyświetl post
Odnośnie Kuby, nie wiem czy ten zapis jest ważny w momencie podpisania nowego kontraktu przez Kube w BvB. Oby jednak spłynęła jakaś kasa do nas.
Umowa między Wisłą a BVB obowiązuje niezależnie od umowy BVB z Kubą. Jedyne co może przesądzić o tym, że mielibyśmy hajsu nie dostać to ewentualne zapisy określające np. termin obowiązywania % od następnego transferu (np. do 2012). Wypożyczenie też nic nie zmienia. Zakładam, że jest to klasyczna umowa bez dziwacznych i pokrętnych wymysłów.
Odpowiedz cytując