krzaq12 napisał(a):

|
Odnośnie Kuby, nie wiem czy ten zapis jest ważny w momencie podpisania nowego kontraktu przez Kube w BvB. Oby jednak spłynęła jakaś kasa do nas.
|
Umowa między Wisłą a BVB obowiązuje niezależnie od umowy BVB z Kubą. Jedyne co może przesądzić o tym, że mielibyśmy hajsu nie dostać to ewentualne zapisy określające np. termin obowiązywania % od następnego transferu (np. do 2012). Wypożyczenie też nic nie zmienia. Zakładam, że jest to klasyczna umowa bez dziwacznych i pokrętnych wymysłów.