Wyświetl pojedynczy post
crosby
Senior Member
 
 
Od: 06.2011

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#333
Stary 30.07.2016, 21:43
El'kabat napisał(a):Wyświetl post
Panie Kubo? Ja .......e gościu.
Po takich "panach", gogusiach z rozjebanym ego mój dziadek wchodził na konia.

Czy Wy jeden z drugim nie rozumiecie, ze Ci goscie mają wyjebane na Wisłe totalnie?
Nie kupili korony, to kupili nas. Gdyby u nas sie nie udało to kupiliby za 2 miesiące Ruch, Piasta czy obojętnie kogo.
Chodzi tylko o pralkę,kase z menadzerki i z c+. Klub, kibiców i historię tacy ludzie mają w piździe.
Ani z nich poważni biznesmeni ( w stosunku chociażby do Mioduskiego - który jest poważany nie tylko w Wawie,ale w całym światku).

Dokładnie mają Wisłę gdzieś, ten Mereś to człowiek któremu chodzi tylko o rozgłos ma wywalone. Wisła służy im do tego żeby przepuścić przez nią hajs i zawodnimków. Za niedługo Wisła będzie pod skrzydłami TS-u, jestem tego pewny.