Wyświetl pojedynczy post
arti
Guest
 

Ignoruj użytkownika Pomoc
#314
Stary 30.07.2016, 20:20
El'kabat napisał(a):Wyświetl post
Panie Kubo? Ja .......e gościu.
Po takich "panach", gogusiach z rozjebanym ego mój dziadek wchodził na konia.

Czy Wy jeden z drugim nie rozumiecie, ze Ci goscie mają wyjebane na Wisłe totalnie?
Nie kupili korony, to kupili nas. Gdyby u nas sie nie udało to kupiliby za 2 miesiące Ruch, Piasta czy obojętnie kogo.
Chodzi tylko o pralkę,kase z menadzerki i z c+. Klub, kibiców i historię tacy ludzie mają w piździe.
Ani z nich poważni biznesmeni ( w stosunku chociażby do Mioduskiego - który jest poważany nie tylko w Wawie,ale w całym światku).
Trochę dystansu Kolego.
To wszystko wygląda oczywiście niezbyt poważnie, ale zobaczymy co się wydarzy. A nuż coś z tego będzie. Albo nie.
Co mi da dołowanie się na zapas?