Wyświetl pojedynczy post
s1mone
Senior Member
 
 
Od: 03.2007

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#41
Stary 30.07.2016, 18:56
Normalnie na gorąco nie komentuje, ale to jaką kupę zagraliśmy w obydwóch meczach nad morzem to nie widziałem czegoś takiego od dawna.

Wdowczyk chyba przekombinował i oni sami nawet nie wiedzą co mają grać.

I nie chodzi o wynik, bo jakby Paweł się nie wyjebał mogłoby się skończyć 2:2 tylko o grę. Oczy bolą od patrzenia. W ostatnim roku nie licząc epizodu z Tadziem na ławce prawie w każdym meczu byliśmy optycznie lepsi od rywala. Byłem do tego przyzwyczajony, że przeważamy i prowadzimy grę - stąd mimo grupy spadkowej byłem daleki od narzekania i widziałem pozytywy.

Teraz zagraliśmy dwa TAKIE mecze, że zęby strzelały od zaciskania.

Jeszcze na domiar złego zamieniliśmy w bramce Miśkiewicza na Buchalika Bis. Dam Załusce jeszcze wotum zaufania, ale druga bramka dla Lechii - ewidentnie na jego konto. On miał obowiązek stać na linii w sytuacji, gdy ma przed sobą jeszcze obrońcę.
Ostatnio edytowane przez s1mone : 30.07.2016 o godz. 19:04.
Odpowiedz cytując