|
Wdowczyk nie ma tam nic do gadania. Dostał polecenie z góry i tyle. Jedynie zastanawia brak Arka w pierwszym składzie, biorąc pod uwagę wyczyny wonderboya Alanka (no chyba, że dostał kredyt zaufania powiedzmy na 3 mecze, jak będzie grać słabo to wraca Arek).
|