Wyświetl pojedynczy post
Patryko
Senior Member
 
 
Od: 12.2002
Skąd: z dołu tabeli

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#33
Stary 28.07.2016, 12:55
Wdowczyk nie ma tam nic do gadania. Dostał polecenie z góry i tyle. Jedynie zastanawia brak Arka w pierwszym składzie, biorąc pod uwagę wyczyny wonderboya Alanka (no chyba, że dostał kredyt zaufania powiedzmy na 3 mecze, jak będzie grać słabo to wraca Arek).
Odpowiedz cytując