Wyświetl pojedynczy post
SlawekS
Senior Member
 
Od: 07.2003
Skąd: Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#2112
Stary 27.07.2016, 21:58
Pero napisał(a):Wyświetl post
Dlatego mimo, że wiążę spore nadzieję z nowym kontrahentem nie chcę kogoś takiego jak Sołowow czy Wojciechowski któremu nie będą w smaku bojkoty, race czy inne rzeczy. Coś się nie spodoba to baju baju.
Pokaż mi inwestora który wykłada grubą kasę po to żeby kibice jego drużyny organizowali bojkoty czy palili race.
Ty byłbyś zadowolony gdyby ktoś ci znienacka wyciągnął z tylnej kieszeni spodni grubą paczkę banknotów i spalił na twoich oczach przy pomocy racy? Dla 20 sekund zabawy. A tak to właśnie wygląda z punktu widzenia właściciela klubu.
Odpowiedz cytując