Pero napisał(a):

|
Dlatego mimo, że wiążę spore nadzieję z nowym kontrahentem nie chcę kogoś takiego jak Sołowow czy Wojciechowski któremu nie będą w smaku bojkoty, race czy inne rzeczy. Coś się nie spodoba to baju baju.
|
Pokaż mi inwestora który wykłada grubą kasę po to żeby kibice jego drużyny organizowali bojkoty czy palili race.
Ty byłbyś zadowolony gdyby ktoś ci znienacka wyciągnął z tylnej kieszeni spodni grubą paczkę banknotów i spalił na twoich oczach przy pomocy racy? Dla 20 sekund zabawy. A tak to właśnie wygląda z punktu widzenia właściciela klubu.