Wyświetl pojedynczy post
picasso
Senior Member
 
 
Od: 07.2005

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#2111
Stary 27.07.2016, 20:33
Pero napisał(a):Wyświetl post
Powiedzmy sobie szczerze że przecież po sytuacji z nożem, z Parmą mógł tym wszystkim pie***ląć.
jakiś czas po tym wydarzeniu ukazał sie wywiad z Bogusiem bodajże w "tempie" (?) w którym mówił,ze zastanawiał sie nad tym.jednak postanowil zostac i inwestować w Wisle przez dziesięć lat. po tym czasie klub mial stac sie samowystarczalny
dziękuję za uwagę
Odpowiedz cytując