Pero napisał(a):

|
Powiedzmy sobie szczerze że przecież po sytuacji z nożem, z Parmą mógł tym wszystkim pie***ląć.
|
jakiś czas po tym wydarzeniu ukazał sie wywiad z Bogusiem bodajże w "tempie" (?) w którym mówił,ze zastanawiał sie nad tym.jednak postanowil zostac i inwestować w Wisle przez dziesięć lat. po tym czasie klub mial stac sie samowystarczalny