Wyświetl pojedynczy post
Wiślak88
Member
 
Od: 03.2006

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#1868
Stary 20.07.2016, 18:23
daka.kodaka napisał(a):Wyświetl post
Nie ma co zamykać bo zaraz zaczną pisać w innych działach a po co śmietnika wiem jedno coś czuje ze to może być szok dla niektorych
Śmietnik, to już robią takie cymbały jak ty, wklejając jakieś kretyństwa o szejkach z gównianych portali.


Panowie, wystawiamy się na pośmiewisko akceptując takie posty jak ten daka.kodaka czy jak mu tam
Odpowiedz cytując