daka.kodaka napisał(a):

|
Nie ma co zamykać bo zaraz zaczną pisać w innych działach a po co śmietnika wiem jedno coś czuje ze to może być szok dla niektorych
|
Śmietnik, to już robią takie cymbały jak ty, wklejając jakieś kretyństwa o szejkach z gównianych portali.
Panowie, wystawiamy się na pośmiewisko akceptując takie posty jak ten daka.kodaka czy jak mu tam
