KotWButach napisał(a):

Mam nadzieję, że to tylko przenośnia, a nie bezpośrednie odniesienie do mnie.
Dla mnie B.Cupiał jest w pierwszej piątce ludzi Wisły w historii i chciałbym, żeby Wisły nie sprzedawał obecnie z szacunku do Niego (chciałbym, żeby spełnił swoje marzenie o LM i potem mógł, jeśli by chciał sprzedać Wisłę jako człowiek spełniony w tej dziedzinie).
Jak zaczynałem przygodę z Wisła w 1993 roku, to w życiu się nie spodziewałem, że będziemy przez tyle lat dominować w Kraju,a i w Europie było co nieco o Nas słychać.
Gdyby nie BC to życie kibica Wisły nie byłoby takie owocne w sukcesy.
Za te wszystkie lata, nieważne co kto o Nim myśli, ale mając odrobinę honoru w sobie, jedyne co wypada powiedzieć to DZIĘKUJEMY!!!
|
Nie, chodziło mi o użytkowników, którzy od lat plują na Wisłe i krytykowali każde działanie Cupiała a sami nie potrafiliby zarządzać spożywczym, chodizło mi o takich jegomoście jak: "markus" oraz "kot".