Wyświetl pojedynczy post
SlawekS
Senior Member
 
Od: 07.2003
Skąd: Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#11636
Stary 11.07.2016, 14:12
Konrad. napisał(a):Wyświetl post

Nie jest możliwe aby Wisła nie wynajmowała/dzierżawiła miejsc pod bandy. Gdyby tak było, nie byłaby w stanie zapewnić właściwej ochrony na meczach, czytaj: nie dostała by licencji.
Bandy są Wisły, nie wiem czy jest za nie coś płacone dla miasta ale bardzo w to wątpię. Bandy stałe często dawane są w ramach rozliczeń barterowych (np. Gazeta Krakowska w zamian za reklamy Wisły w gazecie). Bandy świetlne sprzedawane są tylko za kasę. Inna sprawa, że na tych bandach najczęściej pojawia się Wiślacki Świat więc procent sprzedanej powierzchni nie jest pewnie oszałamiający.
Odpowiedz cytując