Wyświetl pojedynczy post
Konrad.
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 07.2003

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#11634
Stary 10.07.2016, 22:47
picasso napisał(a):Wyświetl post
to nie jest absurdalne..po prostu nie wiemy jak brzmi umowa
Nie róbmy z klubu większych idiotów niż nimi są.

Nie raz w wywiadach/artykułach była mowa o wynajmowaniu powierzchni sportowej. A to oznacza wszelkie trybuny, oraz wszystkie pomieszczenia/miejsca z których korzystają kibice/piłkarze/pracownicy klubu.

Nie jest możliwe aby Wisła nie wynajmowała/dzierżawiła miejsc pod bandy. Gdyby tak było, nie byłaby w stanie zapewnić właściwej ochrony na meczach, czytaj: nie dostała by licencji.
Ddf
Odpowiedz cytując