picasso napisał(a):

|
to nie jest absurdalne..po prostu nie wiemy jak brzmi umowa
|
Nie róbmy z klubu większych idiotów niż nimi są.
Nie raz w wywiadach/artykułach była mowa o wynajmowaniu powierzchni sportowej. A to oznacza wszelkie trybuny, oraz wszystkie pomieszczenia/miejsca z których korzystają kibice/piłkarze/pracownicy klubu.
Nie jest możliwe aby Wisła nie wynajmowała/dzierżawiła miejsc pod bandy. Gdyby tak było, nie byłaby w stanie zapewnić właściwej ochrony na meczach, czytaj: nie dostała by licencji.