WISŁAZWE napisał(a):

Nawet jeśli przeszkadza to co w związku z tym? Skoro cięcia zaserwowane przez TF, nie ograniczają się tylko do pierwszej drużyny ale również do innych gałęzi w tym BP, działu marketingu, itp.
Uwierz mi, że w Wiśle były lub może nadal są osoby, które mają głowy pełne pomysłów, wiedzą co tak naprawdę trzeba zrobić aby klub był lepiej postrzegany przez kibiców, przez media.
Problemem są niestety pieniądze, które zawsze znajdują inne zastosowanie niż dział marketingu i trudno się temu dziwić(?)
Był pomysł wysepki - brak środków, wysoki czynsz za wynajem. Takie są realia. Owszem, może i by się zwróciło (ba! na pewno by się zwróciło), tylko ktoś u góry boi się podjąć takiej decyzji.
Przyjąć można założenie, że monopol na sklepiki ''klubowe'' kibicowskie ma SKWK. Niestety, ''Wiślacki Świat" sprzedaje tylko i wyłącznie gadżety wydawane przez Wisła SA a nie promuje rzeczy wydawanych przez SKWK i na odwrót.
Różni się to tym, że Wisła SA używa logo a kibice na flagach, gadżetach, vlepkach, ubraniach używają herbu TS, lub jak kto woli kibicowskiego.
Być może tu jest problem? Choć ujednolicenie asortymentu raczej nie wchodzi w grę.
|
Zdajesz sobie jednak sprawę, że w normalnym świecie piłki rozumianej jako biznes, żaden sklep kibicowski nie ma szans ze sklepem oficjalnym.
Tylko u nas stoi to na głowie.