Wyświetl pojedynczy post
Franeklowcabramek
Senior Member
 
Od: 08.2011

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#1636
Stary 06.07.2016, 14:46
WISŁAZWE napisał(a):Wyświetl post
Wisła Kraków ma już swój herb. Nic nie będzie zmieniane.
Aktualnie używane przez Wisła Kraków SA - jest logo.
Źle się wyraziłem, nie chodzi o nowy herb tylko odświeżenie obecnego, nie loga. Kosmetyczna zmiana, ale to jest teraz i tak najmniej potrzebne.
Odpowiedz cytując