WISŁAZWE napisał(a):

Wisła Kraków ma już swój herb. Nic nie będzie zmieniane.
Aktualnie używane przez Wisła Kraków SA - jest logo.
|
Źle się wyraziłem, nie chodzi o nowy herb tylko odświeżenie obecnego, nie loga. Kosmetyczna zmiana, ale to jest teraz i tak najmniej potrzebne.