siemstein napisał(a):

Dług wewnętrzny wynosił 60 baniek? Gdzie te mityczne 120 ? Zobowiązania zewnętrzne też pewnie bujda z tymi 12 milionami
|
Dług był większy niż 60 mln, ale zauważ, że od kilku sezonu regularnie były on zmniejszany w naszym mniemaniu o śmieszne kwoty, ale jednak.
Wg informacji, które się pojawiają więcej niż 12 mln.
Błaszczu_WIŚLAK napisał(a):

Których też już za wiele nie pozostało. Bednarz zrobił swoje, Gaszyński też mocno redukował, a jeszcze teraz długi względem UEFY zostaną znacznie pokryte przez kasę za ME
|
Weź przestań

Połowa ludzi już wyliczyła ile kasy dostaniemy i dlaczego nie kupiono Wolskiego.
Zagadka została rozwiązana: kasa z ME idzie na cześć zobowiązań za przegrane procesy, wypłaty, itp.
Pozostaje jedynie pytanie, kto to wszystko przejmie i jaki to będzie miał kształt.
W Towarzystwo jakoś nie wierzę, chyba że nadal mają tajemniczych inwestorów mogących wyłożyć pieniądze na funkcjonowanie spółki piłkarskiej. Ale czy wtedy Cupiał bawiłby się z długiem wewnętrznym, skoro pierwsza wersja zakładała ugodę na spłatę długu w ratach pomiędzy TF a TS?