Wyświetl pojedynczy post
WISŁAZWE
WISŁA KRAKÓW
 
 
Od: 06.2008
Skąd: Reymonta 22

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#1615
Stary 06.07.2016, 10:42
siemstein napisał(a):Wyświetl post
Dług wewnętrzny wynosił 60 baniek? Gdzie te mityczne 120 ? Zobowiązania zewnętrzne też pewnie bujda z tymi 12 milionami
Dług był większy niż 60 mln, ale zauważ, że od kilku sezonu regularnie były on zmniejszany w naszym mniemaniu o śmieszne kwoty, ale jednak.

Wg informacji, które się pojawiają więcej niż 12 mln.

Błaszczu_WIŚLAK napisał(a):Wyświetl post
Których też już za wiele nie pozostało. Bednarz zrobił swoje, Gaszyński też mocno redukował, a jeszcze teraz długi względem UEFY zostaną znacznie pokryte przez kasę za ME

Weź przestań
Połowa ludzi już wyliczyła ile kasy dostaniemy i dlaczego nie kupiono Wolskiego.
Zagadka została rozwiązana: kasa z ME idzie na cześć zobowiązań za przegrane procesy, wypłaty, itp.



Pozostaje jedynie pytanie, kto to wszystko przejmie i jaki to będzie miał kształt.
W Towarzystwo jakoś nie wierzę, chyba że nadal mają tajemniczych inwestorów mogących wyłożyć pieniądze na funkcjonowanie spółki piłkarskiej. Ale czy wtedy Cupiał bawiłby się z długiem wewnętrznym, skoro pierwsza wersja zakładała ugodę na spłatę długu w ratach pomiędzy TF a TS?
W samym sercu trybun, w jego centrum, pojawiło się w piątkowy wieczór słowo pasja. Określenie, które najdobitniej tłumaczy to dlaczego większość z nas pojawia się na Reymonta, choć nie ma wyników, działań marketingowych, czy drużyny, z którą chcielibyśmy w pełni się utożsamiać.




Kraków, 9 marca 2012.






Odpowiedz cytując