WISŁAZWE napisał(a):

Mówimy oczywiście o wewnętrznym długu.
Zostały zobowiązania zewnętrzne
|
Których też już za wiele nie pozostało. Bednarz zrobił swoje, Gaszyński też mocno redukował, a jeszcze teraz długi względem UEFY zostaną znacznie pokryte przez kasę za ME
