Wyświetl pojedynczy post
picasso
Senior Member
 
 
Od: 07.2005

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#74918
Stary 01.07.2016, 18:20
TRZEBINIAnin napisał(a):Wyświetl post
Nasza druga linia to jest dramat.
Odeszli Sarki Bałaszov Wolski, Crivellaro nie przyszedł nikt..
Jedyną jakość dają tam tylko Małecki i Mączyński, reszta tam jest przeciętna/słaba.
Jeśli nikt nie przyjdzie do pomocy to czeka nas znów ciężka walka o ósemke, o żadnych pucharach nie ma mowy z tą kadrą.
Sarki odszedł jakies dwa lata temu a Crivellaro i Bałaszow to tak na prawdę nie przyszli... jedynym osłabieniem jest odejście Wolskiego ale jakos specjalnie po nim nie placzę.tym bardzziej ,ze będzie Mąka którego nie mieliśmy przez ostatnie pół roku.
Ostatnio edytowane przez picasso : 01.07.2016 o godz. 18:25.
dziękuję za uwagę
Odpowiedz cytując