Wyświetl pojedynczy post
szprotson
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 06.2005
Skąd: z boiska

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#4390
Stary 01.07.2016, 11:30
oj serek juz nie szalej
stroje Wisły ale i stroje ligowe tak powinien brzmiec temat wszak zdjecia Piastunek ktoś wklejał.

Sam jestem ciekawy, patrzac na Lechie tylko i wyłacznie jako na klub piłkarski z ciekawymi grajkami i zapleczem finansowym.
Ciekawe co im NB wymysli, w paskach grało juz Porto, Sevilla, Celtic i Stoke z tego co kojarze.
Umowa na 4 lata.

Nie czujecie ze nam inni uciekaja tak jakoś?
cały nasz chuligański trud tobie ukochana ojczyzno

Odpowiedz cytując