|
Nasza druga linia to jest dramat.
Odeszli Sarki Bałaszov Wolski, Crivellaro nie przyszedł nikt..
Jedyną jakość dają tam tylko Małecki i Mączyński, reszta tam jest przeciętna/słaba.
Jeśli nikt nie przyjdzie do pomocy to czeka nas znów ciężka walka o ósemke, o żadnych pucharach nie ma mowy z tą kadrą.
|