Wyświetl pojedynczy post
Karherop
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 02.2006

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#153
Stary 29.06.2016, 17:28
arth_ur napisał(a):Wyświetl post
Głosowanie pokazuje jak "krakowiacy" mają w dupie Wisłę. Gdyby prowincja mogła głosować to spokojnie projekt by wygrał.
Może głosować! Nie siejcie wierutnych kłamstw.

Aktualny wynik przyprawia mnie o wstyd...

kibice sukcesu...
Odpowiedz cytując