Wyświetl pojedynczy post
Karherop
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 02.2006

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#74671
Stary 14.06.2016, 16:32
Markus napisał(a):Wyświetl post
W Wiśle robią to od zawsze. Gospodarują pieniędzmi Cupiała. Na tym to polega. Nie swoimi. Z niestety coraz gorszym efektem.

Nie ma znaku równości między wykupem Wolskiego a rokiem 2010 czy jakimkolwiek innym "czasu Basałaja".

Albo Wisła zdoła zerwać z fatalną polityką ostatnich lat, albo dalej będzie pogrążać się jeszcze bardziej.

Brak wykupu Wolskiego to prawdopodobne znów druga ósemka w tabeli w przyszłym sezonie, gorsza frekwencja, mniejsze wpływy. W skali znaczenie większej niż 0,5 mln Euro. To też trzeba brać pod uwagę.
Aktualnego zarządu, czytaj Dunina nie można rozliczać przez pryzmat działań sprzed jego przyjścia.

Fatalna polityka ostatnich lat jest tylko i wyłącznie wypadkową 'życia' ponad stan z lat wcześniejszych. Dunin w przeciwieństwie do swoich poprzedników próbuje z nią zerwać. Przecież wszyscy dobrze wiemy, że problemy nie ciągną się od 2010 ale od dużo, dużo wcześniej.

A to, że zimą ogłosił, że może być nas stać na wykup Wolskiego, mogło być poparte choćby tym, że była jeszcze wtedy nadzieja na pierwszą 8. 7 czy 6 miejsce w ligowej tabeli to ok 600 tyś złotych więcej niż 9 które niestety zajęliśmy. Ludziom się wydaje, że przelew na 500 tysięcy euro to dla obecnej Wisły są trzy kliknięcia księgowej...
Odpowiedz cytując