Wyświetl pojedynczy post
Markus
Senior Member
 
 
Od: 11.2002
Skąd: Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#74651
Stary 13.06.2016, 22:23
Karherop napisał(a):Wyświetl post
Najłatwiej się gospodaruje cudzymi pieniędzmi.
W Wiśle robią to od zawsze. Gospodarują pieniędzmi Cupiała. Na tym to polega. Nie swoimi. Z niestety coraz gorszym efektem.

Nie ma znaku równości między wykupem Wolskiego a rokiem 2010 czy jakimkolwiek innym "czasu Basałaja".

Albo Wisła zdoła zerwać z fatalną polityką ostatnich lat, albo dalej będzie pogrążać się jeszcze bardziej.

Brak wykupu Wolskiego to prawdopodobne znów druga ósemka w tabeli w przyszłym sezonie, gorsza frekwencja, mniejsze wpływy. W skali znaczenie większej niż 0,5 mln Euro. To też trzeba brać pod uwagę.
Odpowiedz cytując