szprotson napisał(a):

Skoro mowa o 4F czy oni maja produkują odzież piłkarska w ogóle ? Ja ta markę kojarzę z lekka nic po za tym. Jesli nie produkują to szkoda pisac o tym nawet bo to widocznie nie ich target.
Co do new balance to koszulkę Liverpoolu można kulić za 71 funtów. Tyle w temacie bo ktos narzekał ze adidas jest drogi, rozumiem ze nb juz jest tani ...
|
Mam kumpla w dziale projektowym 4F i mówił mi, że już kiedyś robili wstępne projekty odzieży piłkarskiej ale nic z tego nie wyszło ze względu na zbyt małą renomę klubów, które wysyłały zapytania.