cfa napisał(a):

|
Kirm był zawodnikiem efektywnym ale jego gra strasznie irytowała, pod względem statystyk Ilievia zjadał na śniadanie, jednak to Ivicę kibice bardziej szanowali za jego efektowną grę.
|
Kirm nie byl ani efektywny ,ani efektowny.On byl nijaki.Tak pilkarz co gra jakby robił łaskę .
Natomiast co do kasy za Wolskiego od UEFA to wiecie ..w kazdym normalnym klubie taki Wolski byly klepniety w 15 minut,w Wisle juz miesiac szukaja 0,5 mln Euro,jakby zastanawiano sie kto to jest i co on wogóle potrafi.
Komedia pomyłek.