Wyświetl pojedynczy post
Kurz
Senior Member
 
Od: 11.2006

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#74351
Stary 25.05.2016, 23:20
Merkury napisał(a):Wyświetl post
Zastanawiam się o co Wisła ma się bić w przyszłym sezonie bo nazwiska, które łączne są z klubem delikatnie rozjeżdżają się z oczekiwaniem walki o coś więcej niż utrzymanie. Poziom sportowy zespołu nie da się podnieść sprowadzając zawodników z klubów, które zleciały z ligi zwłaszcza, że nie są to gracze rozwojowi.
Widać, że staramy się uzupełnić skład a nie wzmocnić to zresztą dużo mówi o podejściu właściciela do klubu, który będzie obchodził w przyszłym roku jubileusz i jednocześnie nasz trener zdążył już udzielić wywiadu, że Wisła będzie grała o MP - dodałbym jak każda drużyna w Ekstraklasie ale nie z tym materiałem ludzkim. Podejrzewam, że po powrocie z urlopów zacznie się testowanie bezrobotnych zawodników.
Potrzebujemy solidnych zmienników. Na lepszych obrońców, niż nasi nie mamy pieniędzy, a równorzędni nie przyjdą tu siedzieć na ławce. Poza tym jednak clue okienka jest zatrzymanie Wolskiego/sprowadzenie kogoś o zbliżonych predyspozycjach, kupno bocznego pomocnika z prawdziwego zdarzenia na prawą flankę, kupno bramkarza. Wszystko ponad to będzie już bardzo miłą niespodzianką.
Odpowiedz cytując