kornd napisał(a):

To czyli dobrze, że takie patologie będą otrzymywać takie świadczenia socjalne, żeby tworzyć kolejne patologie?
To na co mają być przeznaczone, te środki z 500+? Jak będą przeznaczać, na remont mieszkania, albo zakup alkoholu będzie ok?
Czyli dobrze, że trzeba płacić coraz więcej na utrzymanie, czegoś takiego jak TVP?
|
Nie rozumiem czemu program 500 + nie mógł się opierać np. na bonach na świadczenia lub towary dla dzieci, np. na przedszkola, żłobki, kursy językowe, książki podręczniki szkolne nawet zabawki. Czy to jest tak trudne w realizacji?
To dzieci miały korzystać z tych pieniędzy a nie dorośli. No ale dzieci nie głosują...
Co do nowej ustawy medialnej - PiS przejął telewizję, a teraz organizuje sobie budżet na tą telewizję, czyli w zasadzie pieniądze na swój marketing.
Aaa, jedna uwaga na bieżąco - rząd przedstawia audyt rządów PO-PSL, czy my- Naród - nie zasługujemy na opublikowanie tego "dokumentu"? Też bym chciał rozliczać PO za 8 lat lenistwa i obłudy, ale na podstawie prezentacji w Sejmie to trochę niewykonalne.