Wyświetl pojedynczy post
funkykoval
Socios Wisła Kraków
 
Od: 05.2005
Skąd: Wrocław

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#35359
Stary 10.05.2016, 14:30
kornd napisał(a):Wyświetl post
Jak tam wyborcy pis-u? Rozruszaliście gospodarkę programem 500+? I nowymi podatkami?

http://namzalezy.pl/krakowska-piekar...udiowizualnej/
http://polskiepiekielko.pl/mieszkank...00-zl-socjalu/
http://www.fakt.pl/trojmiasto/komorn...ly,632680.html

1) odzyskanie opieki rodzicielskiej przez panią z Nowej Soli to rola sądu a nie PiS, a 500 zł na dziecko to nie jest świadczenie socjalne....
2) komornik zajął środki z 500 + bezprawnie, gdyż owe nie podlegają zajęciu i już je zwrócił
3) opłata audiowizualna - jak będzie uregulowana ustawowo to będzie można się wypowiadać na ten temat....
JAZDA, JAZDA, JAZDA BIAŁA GWIAZDA !!!!!!!!!!!!!!!!!!