Wyświetl pojedynczy post
crazykaro
Senior Member
 
 
Od: 01.2007
Skąd: Królewskie Miasto Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#74088
Stary 10.05.2016, 10:58
felipe napisał(a):Wyświetl post
Cierzniak tez byl w formie i zrobił robotę. Przy parodyscie Miśku strzela nam praktycznie każdy, a w 2016 mamy dużo lepszy terminarz!

Garść konkretów (za 90minut.pl):

2015 - 21 meczów, 28 goli strzelonych (1,33 na mecz), 23 stracone - 1,09 na mecz,
2016- 14 meczów, tez 28 goli strzelonych (to juz 2 na mecz), ale aż 18 straconych - 1,28 na mecz. Mimo wzmocnień, mimo grze głównie przeciw dołom tabeli. Więcej niż 18 goli w 2016 straciło tylko 7 ekip.
Ty sie lepiej popatrz na obronę a nie na Miśkiewicza, bo jednak większość goli padał po błędach Sadloka, Guzmicia, a nawet Głowackiego. Ileż to razy ktoś w tym sezonie został bez pokrycia w polu karnym i strzelała bez wiekszego problemu do bramki? Już o głupich stratach nie chce nawet wspominać.
Odpowiedz cytując