Revolver napisał(a):

Człowieku, ten temat był klepany od momentu, kiedy Wolski się pojawił.
Ty poważnie mówisz?
WOLSKI JUŻ PODPISAŁ KONTRAKT!!!! Teraz Wisła musi wyłożyć pieniądze na wykup, a ponieważ ma prawo pierwokupu, to ŻADEN klub nie może tego zablokować.
Jezu, czy to naprawdę takie skomplikowane?
|
Jezu, człowieku a jak Wisla go nie wykupi to gdzie bedzie gral skoro juz z Wisla podpisal kontrakt?
