Wyświetl pojedynczy post
wiesniak842
Socios Wisła Kraków
 
Od: 01.2015

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#74074
Stary 09.05.2016, 19:49
Revolver napisał(a):Wyświetl post
Człowieku, ten temat był klepany od momentu, kiedy Wolski się pojawił.

Ty poważnie mówisz?

WOLSKI JUŻ PODPISAŁ KONTRAKT!!!! Teraz Wisła musi wyłożyć pieniądze na wykup, a ponieważ ma prawo pierwokupu, to ŻADEN klub nie może tego zablokować.

Jezu, czy to naprawdę takie skomplikowane?
Jezu, człowieku a jak Wisla go nie wykupi to gdzie bedzie gral skoro juz z Wisla podpisal kontrakt?
Odpowiedz cytując