Ogryzek napisał(a):

|
Bo jeśli mamy ambicje o coś walczyć w przyszłym sezonie to musimy mieć kilku napastników i to o różnej charakterystyce.
|
I o to właśnie chodzi.
Dla wszystkich przeciwników Ondraska - macie rację, jest trochę toporny, z jego skutecznością jest troszkę na bakier,czasami jego wola walki powoduje, że się zapędza, ale zaproponuję wam troszeczkę inny punkt widzenia:
Napastnik, który względnie spokojnie powinien nam gwarantować 10-12 goli w sezonie ( jeśli dobrze policzyłem, strzelił w 13 meczach 4 bramki ) + trochę asyst, a do tego jego gra wnosi wartość dodaną w postaci dodatkowych wariantów taktycznych i odrobiny więcej miejsca dla bardziej szklanych zawodników, to przy obecnej sytuacji finansowej klubu dobre ( nie bardzo dobre, nie doskonałe - po prostu dobre ) rozwiązanie. Nie ma co się ciśnieniować - jest u nas od pół roku, okres przygotowawczy przepracował z gościem, który powinien trenować piłkarzy w IV lidze. Dajmy mu trochę czasu i trochę wsparcia - widać, że chce strzelać więcej, pomóżmy mu. Po latach posuchy na pozycji 9, w końcu mamy Drwala ( specjalnie z dużej litery ), po którym widać, że w każdym meczu ma ochotę demolować obronę przeciwnika.
Jak nas będzie stać na wydanie 1 mln EUR na napastnika, to będziemy mogli domagać się czegoś więcej.
Dziękuję, dobranoc
